Laulja:

Mac Zimms Mac Zimms
Real Name: Willem Jelle Faber
Profile: Born on January 2nd 1970 in Hoogezand, The Netherlands. Competed in the Dutch National DJ-Mix Championships in 1987 and 1991. Both times he reached the finals. Nowadays he's a resident-producer on the BPM-Dance-labels under various nicknames.
URLs: http://www.maczimms.com/

Mac Zimms on Last.fm.
Minu paarilised


 

Kahjuks pole kasutajaid, kellele meeldiks "Mac Zimms"

Uuri järgi, milline muusika nendele naistele meeldib!

Selle küsimusele pole ükski pildiga kasutaja veel vastanud