Laulja:

CMJK CMJK
Real Name: 北川 潤 (Jun Kitagawa), born in 1967, Miyagi, Japan. CMJK = Cut Master Jun Kitagawa


Read more about CMJK on Last.fm.
Minu paarilised


 

Kahjuks pole kasutajaid, kellele meeldiks "CMJK"

Uuri järgi, milline muusika nendele naistele meeldib!

Selle küsimusele pole ükski pildiga kasutaja veel vastanud