Laulja:

Dinamik Dinamik
Dinamik
Real Name: Michael Messiaen
Profile: Dinamik was born in 2003 with " Streaming Day ".
Aliases: Michael Messiaen, Nitro
In Group: Frenetik's, URT's


Dinamik on Last.fm.
Minu paarilised


 

Kahjuks pole kasutajaid, kellele meeldiks "Dinamik"

Uuri järgi, milline muusika nendele naistele meeldib!

Selle küsimusele pole ükski pildiga kasutaja veel vastanud