Laulja:

MUNEHIRO MUNEHIRO
MUNEHIRO (むねひろ) is a Japanese dancehall/reggae singer signed to Universal Music Japan who debuted in 2005. * Stage Names: Suzuki Sarina (鈴木紗理奈) (former), MUNEHIRO (current)
* Real Name: Munehiro Kanako (宗廣華奈子)
* Birthdate: July 13, 1977
* Birthplace: Settsu, Osaka Prefecture, Japan
* Blood Type: A
* Height: 162cm
* Weight: 42kg
* Star sign: Cancer
* Family: Husband (TELA-C (of INFINITY16)); Son

Read more about MUNEHIRO on Last.fm.
Minu paarilised


 

Kahjuks pole kasutajaid, kellele meeldiks "MUNEHIRO"

Uuri järgi, milline muusika nendele naistele meeldib!

Selle küsimusele pole ükski pildiga kasutaja veel vastanud