Laulja:

All That All That
All That (올댓) is an Urban RnB duo from South Korea that consists of producer EachONE & vocalist Kuan. EachONE, Producer
Real name: 변상원 (Byun Sang Won)
Cyworld: www.cyworld.com/eachone2
Twitter: http://twitter.com/EachONE_ALLTHAT 콴 (Kuan), Vocal
Full name: 곽권 (Kwak Kwon)
Born: April 24th, 1986
Cyworld: http://www.cyworld.com/PurpleKuan
Twitter: http://twitter.com/St_Kuan 1st Love Project
Released: 2009.09.03
01. 지워 (feat. J’Kyun)
02. 여기까지야
03. 아직 (Remix)
04. Skit (비오는 날의 Radio) Vol. 1 - Touch Me

Read more about All That on Last.fm.
Minu paarilised


 

Kahjuks pole kasutajaid, kellele meeldiks "All That"

Uuri järgi, milline muusika nendele naistele meeldib!

Selle küsimusele pole ükski pildiga kasutaja veel vastanud