Laulja:

Roger Chapman Roger Chapman
Roger Chapman
Birth name: Roger Maxwell Chapman
Also known as: Chappo Born 8 April 1942 (age 67) Leicester, United Kingdom
Origin: English
Genre(s): Rock, Blues-rock, Art rock
Occupation(s): Musician, Singer, Guitarist Instrument(s) Vocals
Years active: 1964-present
Label(s): Reprise, Windsong, Mystic Records (UK), Castle
Associated acts: Family, Streetwalkers, Charlie Whitney, Bobby Tench


Read more about Roger Chapman on Last.fm.
Minu paarilised


 

Kahjuks pole kasutajaid, kellele meeldiks "Roger Chapman"

Uuri järgi, milline muusika nendele naistele meeldib!

Selle küsimusele pole ükski pildiga kasutaja veel vastanud